Projektindító megbeszélés

Esemény kezdete:2015. június 24.
Tisztelt Munkatársunk!

Tisztelettel meghívjuk a „Társadalmi innováció generálása Borsod-Abaúj-Zemplén megyében” (T-Modell) című TÁMOP-4.2.1.D-15/1/KONV-2015-0009 jelű projekt projektindító megbeszélésére.

Időpont: 2015. 06. 24. 16:00 – 18.00 óra

Helyszín: Miskolci Egyetem, Susánszky terem

A rendezvény célja a projekt koncepciójának, tevékenységeinek,  indikátorainak tisztázása, valamint pénzügyi és technikai kérdéseinek egyeztetése. Ezen felül lehetőséget biztosítunk az interdiszciplináris csoportok megalakulására, közös munkatervük kidolgozásának elindítására.

Program:

16.00-16.20. Célok, koncepcionális alapok (Kocziszky György szakmai vezető)

16.20-16.40. Tevékenységek, ütemterv, indikátorok (G.Fekete Éva projektmenedzser)

16.40-17.00. Költségvetés, adminisztratív feladatok (Szilágyi Roland pénzügyi menedzser)

17.00-17.30. Kérdések-válaszok

17.30-18.00. Munkacsoportok megbeszélései.

A projektben résztvevő kollegák megjelenésére feltétlenül számítunk! Ha valaki végképp akadályoztatva lenne, saját feladatainak pontosítása céljából kérem, tájékozódjon a lent jelzett webes felületen és keresse a projekt menedzsert a csütörtöki vagy pénteki napon egy egyeztetett időpontban.

Üdvözlettel:

Prof. Dr.  G.Fekete Éva                                      Prof. Dr. Kocziszky György

projektmenedzser                                                       szakmai vezető